Infolinia
(56) 623 00 88
cyrkon
Nasze produkty
cyrkon cyrkon
O naszym laboratorium

Nasza pracownia protetyczna powstała w połowie 2010 roku jako wypadkowa oczekiwań rynku usług protetycznych oraz naszego doświadczenia w tej branży. Bogaci w doświadczenie i zainspirowani innowacyjnymi możliwościami technicznymi postanowiliśmy specjalizować się w dostarczaniu stomatologom tego, czego potrzebują ich pacjenci. Komfortowych i estetycznych cyrkonowych koron. A wszystko to za niższą cenę, z lepszą gwarancją i szybko wykonane.

Firma CYRKON założyliśmy, by w jeszcze doskonalszy sposób świadczyć Ci usługi w zakresie prac protetycznych. Abyś mógł czerpać zyski z wartości, jakie posiadają nasze korony.

Nasza praca to nasza pasja. To często nadużywane określenie doskonale oddaje nasze zaangażowanie w rozwój firmy i jej możliwości. Cały czas chcemy być o krok do przodu. Specjaliści badający rozwój technik protetycznych uważają, że w ciągu najbliższych 1015 lat metody komputerowego przetwarzania danych klinicznych i ich wykorzystania do wykonywania uzupełnień protetycznych zrewolucjonizują protetykę stomatologiczną i pozwolą na zrezygnowanie z tradycyjnych metod odlewu metali i spiekania mas ceramicznych i umożliwią szerokie zastosowanie nowych materiałów i technologii opracowanych na skalę przemysłową. Najlepszym przykładem jest technologia wykonywania koron z cyrkonu. My się już o tym przekonaliśmy. Dowodem tego jest sukces jaki odniosły nasze usługi już od pierwszych miesięcy działania! Dodamy, że jest to sukces, który swoją skalą zaskoczył nawet nas...Oferujemy Ci ekskluzywne usługi

Zdajesz sobie sprawę z postępu jaki się dokonuje. Twoi pacjenci maj coraz większe oczekiwania, którym musisz sprostać. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z koron z cyrkonu to czas najwyższy, żeby zapoznać się z tą technologią.

Naszą pracownię otworzyliśmy w niepewnych dla gospodarki czasach, ale jesteśmy przekonani, że nasz sukces zawdzięczamy zarówno zaangażowaniu, profesjonalizmowi a także, a może przede wszystkim dzięki wyjątkowej na skalę krajową ofercie koron z tlenku cyrkonu.

Na tym jednak nie poprzestaniemy. Wkrótce powstaną nowe inicjatywy, poprzez które będziemy udoskonalać i poszerzać naszą ofertę np. program partnerski, który powstaje jako odpowiedź na pytania i potrzeby techników protetyków i stomatologów. Dopracowujemy PROGRAM PARTNERSKI, dzięki któremu będziesz mógł znacznie obniżyć koszt wykonania koron cyrkonowych. Dążymy do dostosowania naszej oferty do Twoich potrzeb.

Pracuj z nami, wyprzedź postęp!

Zadzwoń do nas, napisz maila, umów się na spotkanie.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij