Infolinia
(56) 623 00 88
cyrkon
Nasze produkty
cyrkon cyrkon
Program PROFIT

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę systemu partnerskiego PROGRAM PROFIT, dzięki któremu oferta naszego Laboratorium będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. W miarę rozwoju naszej współpracy i związanej z nią optymalizacji produkcji jesteśmy w stanie zaproponować Panstwu specjalne warunki finansowe, w tym bardzo atrakcyjny sposób naliczania rabatówSukces "Programu START"

Od początku działania naszej firmy poświęcalismy dużo uwagi wypracowaniu partnerskich relacji z naszymi klientami. Elementem tej polityki jest nie tylko szeroka i kompleksowa oferta usług, ale także specjalny system wprowadzania rabatów. Jako odpowiedź na oczekiwania protetyków oraz stomatologów wprowadziliśmy PROGRAM START, czyli jednorazowy rabat na pierwszą zleconą nam pracę. Nasi klienci poznali dzięki temu standard i jakość naszej pracy... i to w promocyjnej cenie. PROGRAM START odniósł sukces i przy okacji zrodził pytania o kolejne promocje. Odpowiedzia na oczekiwania naszych klientów jest PROGRAM PROFIT.Na czym polega Program PROFIT?

PROGRAM PROFIT to oferta skierowana do stomatologów i pracowni protetycznych będących już naszymi klientami. Uczestnicy PROGRAMU PROFIT otrzymują specjalne rabaty na nasze usługi. Wielkość rabatu uzależniona jest od wartości zleceń. Zalecenie powyżej 10 punktów podbudowy daje rabat 5%. Za zlecenie powyżej 20 punktów otrzymuja Państwo rabat 8%, a powyżej 25 punktów rabat osiaga 10%.

Punkty sumujemy w każdym miesiącu, ponieważ wypracowany rabat obowiązuje przez następny miesiąc.

Szanowni Państwo mamy nadzieję, że zarówno nasza oferta usług jak i propozycja programu partnerskiego wzbudzi Państwa zainteresowanie i przyczyni się do rozwijania naszej współpracy.

Zachęcamy do skorzystania z tej promocji. Na wszelkie pytania odpowie nasz reprezentant handlowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij