Infolinia
(56) 623 00 88
cyrkon
Nasze produkty
cyrkon cyrkon
Program START

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy, dzięki której uzyskują Państwo wyjątkowej jakości korony cyrkonowe w specjalnie przygotowanych dla Państwa cenach.Kompleksowa oferta dla stomatologów i protetyków

Naszym atutem jest szeroka i kompleksowa oferta rozwiązań, które stanowią odpowiedź na oczekiwania stomatologów, protetyków i ich pacjentów. Są one dopasowane do potrzeb zarówno skomplikowanych rozwiązań protetycznych jak i wygórowanych wymagań estetycznych pacjentów. Proponowane przez nas rozwiązania stanowaią syntezę praktyki i innowacyjności.Na czym polega Program START?

PROGRAM START to oferta skierowana do stomatologów i pracownii protetycznych nie będących dotąd naszymi klientami. Uczestnicy PROGRAMU START mają możliwość wykonania pierwszej pracy w naszym laboratorium w promocyjnej cenie 160,- za punkt podbudowy frezowanej w tlenku cyrkonu.

Programy Partnerskie

Szanowni Państwo, jako nasz klient będziecie mieli Państwo dostęp do specjalnie przygotowanego systemu partnerskiego. System ten oferuje Państwu możliwość dodatkowego obniżenia kosztów wykonania koron oraz innych oferowanych przez nasze laboratorium usług. W miarę rozwoju naszej współpracy i związaniej z nią optymalizacji produkcji jesteśmy w stanie zaproponować Państwu specjalne warunki finansowe w tym bardzo atrakcyjny sposób naliczania rabatów.

Szanowni Państwo mamy nadzieję, że zarówno nasza oferta usług jak i propozycja programu partnerskiego wzbudzi Państwa zainteresowanie i przyczyni się do nawiązania owocnej współpracy.

Zachęcamy do skorzystania z tej promocji. Na wszelkie pytania odpowie nasz reprezentant handlowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij